Content1 | col1

Kontakt

Telefon: 67 17 40 50
E-post: firmapost@topaasoghaug.no

Adresse: Olav Ingstads vei 11 - 1351 Rud


Bjørn Aalerud

Daglig leder tlf. 992 10 352
bjorn@topaasoghaug.no

Tore Haug

Kalkulatør tlf. 992 10 351
tore@topaasoghaug.no

Emir Sito

Prosjektleder tlf. 947 93 972
emir@topaasoghaug.no

Bjørnar Eriksen

Prosjektleder tlf. 992 10 393
bjornar@topaasoghaug.no

Eli Bråthen

Økonomisjef tlf. 957 37 611
eli@topaasoghaug.no

Arne Nystrøm

Landmåling tlf. 992 10 355
arne@topaasoghaug.no

Terje Austad

Anleggsleder tlf. 992 10 382
terje@topaasoghaug.no

Trond Ø. Ellstrøm

Anleggsleder tlf. 478 07 610

(innleid fra Skollerud Anlegg AS)

trond@skollerudanlegg.no

Kåre Kurås

Kalkulasjon og Anleggsleder for betongarbeider tlf. 992 10 359
kaare@topaasoghaug.no

Leif Inge Martinsen

Innleid Anleggsleder tlf. 992 10 356

(Innleid fra Skollerud Anlegg AS)

leif-inge@skollerudanlegg.no

 

Lars Øyvind Rognlien

Verksmester tlf. 992 10 361 
verksted1@topaasoghaug.no

Trond Ramdahl

Bas/Formann tlf. 934 94 618
ramdahl@topaasoghaug.no

 

Hanne Vester

Kontormedarbeider tlf. 67 17 40 50/479 37 050

hanne@topaasoghaug.no

Syzweb publiseringsløsning levert av Aveno Digital